Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2018/19

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze roku szkolnego 2018/29:

KLASA IV – średnia 4,56

Karolina Betleja5,45

Patrycja Golonka5,45

Anna Rusin5,00

Paweł Kula5,00

KLASA V – średnia 4,04

Szymon Sawicki5,25

KLASA VII – średnia 3,45

KLASA VIII – średnia 3,87

Wiktoria Golonka5,28

Klaudia Pokrywa5,21

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2019:

III miejsce – Anna Rusin

Gminny Konkurs Recytatorski ph. „Niektórzy lubią poezję…”:

I miejsce – Paweł Kula

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „Once upon a time…”:

wyróżnienie – Klaudia Pokrywa

Powiatowy Konkurs „Omnibus”:

II miejsce – Anastazja Mospan

wyróżnienia – Wiktoria Golonka, Klaudia Pokrywa

Gminny Konkurs „Omnibus”:

II miejsce – Szymon Sawicki

III miejsce – Anna Pelc

Turniej Tenisa Stołowego:

I miejsce – Emilia Szafran (kat. dziewcząt do lat 13)

II miejsce – Kornelia Paja (kat. dziewcząt do lat 13)

I miejsce – Szymon Sawicki (kat. chłopców do lat 13)

II miejsce – Damian Ochałek (kat. chłopców do lat 13)

VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej:

wyróżnienie – zespół: Karolina Betleja i Ola Bujak

Wojewódzki Festiwal Pieśni Religijnej:

III miejsce – duet Karolina Betleja i Ola Bujak

XIV Międzyszkolny Konkurs o tematyce religijnej ph. „Różaniec”:

Kategoria I: dzieci przedszkolne

I miejsce – Milena Dworak

III miejsce – Maja Michalska

Kategoria II: klasy I-III

I miejsce – Filip Grodecki, Mateusz Drozd

II miejsce – Róża Michalska, Tomasz Terpin, Jakub Tomaka

III miejsce – Maksymilian Olszowy, Kacper Zamorski

wyróżnienie – Maja Sieracka

Kategoria IV: klasy VII-VIII oraz III gimnazjum

I miejsce – Klaudia Pokrywa

III miejsce – Wiktoria Golonka

ROK SZKOLNY 2017/18

Uczniowie wyróżnieni na koniec roku szkolnego:

Gminno-Parafialny Konkurs Papieski „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”:

I miejsce – Aleksandra Bujak

II miejsce – Wiktoria Golonka

III miejsce – Anna Pelc

wyróżnienie – Kornelia Paja

wyróżnienie – Jakub Tomaka

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Oszczędzam zasoby Ziemi”:

III miejsce – Wiktoria Golonka

Stypendia Burmistrza Głogowa Młp.:

Klaudia Pokrywa, Wiktoria Golonka, Ola Kot, Szymon Sawicki

VI Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Literacki:

III miejsce – Aleksandra Bujak

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR 2017:

wyróżnienie – Karolina Betleja (kl. III)

Uczniowie wyróżnieni w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/18:

KLASA IV (średnia klasy: 4,41)

Szymon Sawicki – 5,27

Anna Pelc – 5,09

KLASA VI (średnia klasy: 4,49)

Kamil Drozd – 4,82

Marek Pszonka – 4,82

KLASA VII (średnia klasy: 3, 34)

Wiktoria Golonka – 5,57

Klaudia Pokrywa – 5,23

Aleksandra Kot – 5,21

Anastazja Mospan – 5,1

III Wojewódzki Konkurs „List do Świętego Mikołaja”:

II miejsce – Anastazja Mospan (kl. VII)

wyróżnienie – Klaudia Pokrywa (kl. VII)

Konkurs Plakat z okazji 100-lecia Niepodległości:

wyróżnienie – Klaudia Pokrywa (kl. VII)

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”:

wyróżnienie – Karolina Betleja (kl. III)

Gminny Konkurs Plastyczny ph. „Żyj zdrowo-kolorowo” w ramach Gminnej Kampanii Profilaktycznej:

III miejsce – Filip Grodecki (kl. II)

wyróżnienie – Zuzia Micał (kl. II)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Św. Józef Kalasancjusz, który głosi, przemienia, wychowuje”:

nagroda – Klaudia Pokrywa (kl. VII)

Gminny Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję…”:

wyróżnienie – Szymon Sawicki (kl. IV)

Gminny Konkurs „Omnibus Ortograficzny”:

I nagroda – Klaudia Pokrywa (kl. VII)

III nagroda – Izabela Rydza (kl. VII)

wyróżnienie – Anastazja Mospan (kl. VII)

Gminne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Głogowa Młp.:

II miejsce – Wiktoria Golonka (kl. VII)

XIII Międzyszkolny Konkurs o tematyce religijnej ph. „Różaniec”:

I nagroda – Bartłomiej Betleja (kl. „0”)

I nagroda – Karolina Betleja (kl. III)

I nagroda – Szymon Sawicki (kl. IV)

II nagroda – Tomasz Terpin (kl. I)

II nagroda – Mateusz Drozd (kl. I)

II nagroda – Anna Pelc (kl. IV)

II nagroda – Wiktoria Golonka (kl. VII)

wyróżnienie – Aleksandra Kot (kl. VII)

_____________________

ROK SZKOLNY 2016/2017

Uczniowie wyróżnieni na koniec roku szkolnego:

Klasa I:

Jakub Dziadosz, Filip Grodecki, Remek Bielec, Zuzia Micał, Gabrysia Sarna, Sandra Skała

Klasa II:

Igor Żukowski, Ania Żukowska, Ania Rusin, Natalia Łyżniak, Paweł Kula, Patrycja Golonka, Zuzia Bujak, Ola Bujak, Karolina Betleja

Klasa III:

Kornelia Paja, Szymon Sawicki, Ania Pelc, Karolina Szopiak

Klasa IV:

Paulina Pyziak, Natalia Paszko, Olaf Bielec

Klasa V:

Kamil Drozd, Marek Pszonka

Klasa VI:

Anastasyia Mospan, Wiktoria Golonka, Klaudia Pokrywa, Ola Kot

Gminny Konkurs Matematyczny:

Klaudia Pokrywa – Laureatka

Powiatowy Konkurs „Ziemia Nasz Dom”:

II miejsce – Maja Michalska

Klaudia Pokrywa  uzyskała tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Gminny Konkurs Fotograficzny „Rodzinne chwile:

III miejsce – Mateusz Drozd

wyróżnienie – Antonina Ulicka

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „The life and literary works of JRR Tolkien”:

II miejsce – Wiktoria Golonka, Klaudia Pokrywa

Gminno-Parafialny Konkurs Papieski:

I miejsce – Anna Rusin

III miejsce – Natalia Łyżniak

wyróżnienia: Paweł Kula, Gabriela Sarna, Emilia Szafran, Anna Żukowska

I miejsce – Wiktoria Golonka, Klaudia Pokrywa

Gminny Konkurs Czytelniczy „Poczytaj mi babciu, poczytaj mi dziadku…”:

nagroda – Ania Żukowska

Stypendia Burmistrza Głogowa Małopolskiego:

Klaudia Pokrywa, Wiktoria Golonka, Paulina Pyziak

Szkolny Mikołajkowy Konkurs z Języka Angielskiego:

I miejsce – Wiktoria Golonka

I miejsce – Olaf Bielec

II miejsce – Natalia Paszko

III miejsce – Paulina Pyziak

Gminny Konkurs Plastyczny „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie i na obrazie”:

Wyróżnienia: Natalia Budzik, Klaudia Pokrywa

XIV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Sokołowie Młp.:

IV miejsce – Anastasyia Mospan, Paulina Pyziak

Gminny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny „Omnibus”:

III miejsce – Klaudia Pokrywa

Wyróżnienie – Izabela Rydza

Gminny Konkurs Recytatorski „Przedszkolaki lubią wiersze”:

Wyróżnienie – Noemi Gancarz

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa”:

Nagroda – Mateusz Drozd

Wyróżnienie – Klaudia Pokrywa

Finał Pieśni Maryjnej:

I miejsce – Anna Pelc

III miejsce – Anna Rusin

wyróżnienia: Anna Żukowska, Karolina Betleja

Międzyszkolny Konkurs „Różaniec”:

I miejsce – Paulina Pyziak

II miejsce – Wiktoria Golonka

III miejsce – Olaf Bielec

wyróżnienie: Natalia Paszko

_________________________

ROK SZKOLNY 2015/2016

Uczniowie wyróżnieni na zakończenie roku szkolnego 2015/2016:

Klasa I:

klasa-1

Karolina Betleja, Aleksandra Bujak, Zuzanna Bujak, Patrycja Golonka, Anna Rusin, Wiktoria Sobolewska, Anna Żukowska, Natalia Łyżniak, Tymoteusz Bąk, Igor Żukowski, Paweł Kula oraz Hubert Sobolewski

Klasa II:

klasa-2

Noelia Gancarz, Karolina Apanowicz, Kornelia Paja, Anna Pelc, Karolina Szopiak oraz Antoni Bąk

Klasa III:

klasa-3

Paulina Pyziak, Natalia Paszko oraz Olaf Bielec

Klasa IV:

klasa-4

Kamil Drozd, Marek Pszonka oraz Marysia Chwała

Klasa V:

klasa-5

Izabela Rydza, Klaudia Pokrywa, Aleksandra Kot oraz Wiktoria Golonka

Klasa VI:

klasa-6

Gabriela Uss Wąsowicz oraz Julia Bieniek

Gminny Konkurs Plastyczno-Językowy z języka angielskiego:

I miejsce – Klaudia Pokrywa

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego:

III miejsce – Gabriela Uss Wąsowicz i Klaudia Pokrywa

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze w roku szkolnym 2015/2016:

KLASA I

Ania Żukowska, Paweł Kula, Ola Bujak, Igor Żukowski,
Patrycja Golonka, Zuzia Bujak, Ania Rusin, Karolina Betleja

KLASA II

Karolina Szopiak, Ania Pelc, Antoni Bąk, Karolina Apanowicz

KLASA III

Paulina Pyziak, Olaf Bielec, Natalia Paszko

KLASA IV
średnia klasy 4,6 – frekwencja 89%

KLASA V
średnia ocen 4,3 – frekwencja 94%

Klaudia Pokrywa – średnia 5,45

Wiktoria Golonka – średnia 5,18

Aleksandra Kot – średnia 4,8

KLASA VI
średnia klasy 4,0 – frekwencja 94%

Gabriela Uss Wąsowicz – średnia 5,0

___________

XI Międzyszkolny Konkurs ph. „Różaniec”: II miejsce – Olaf Bielec; wyróżnienia – Karolina Betleja i Natalia Paszko

Stypendia Burmistrza Głogowa Młp. za rok 2014/2015: Gabriela Uss Wąsowicz oraz Klaudia Pokrywa

 

________________

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2014/15

 

KLASA I

Ania Pelc, Karolina Apanowicz, Noelia Gancarz, Karolina Szopiak

KLASA II

Natalia Paszko, Olaf Bielec, Paulina Pyziak

KLASA III

Natalia Budzik, Kamil Drozd

KLASA IV

Izabela Rydza

Klaudia Pokrywa

Ola Kot

Wiktoria Golonka

KLASA V

Gabriela Uss Wąsowicz

Julia Bieniek

KLASA VI

Kamila Broda

King Firlej

 

Szkolny Konkurs na Palmę wielkanocną:
– Klaudia Pokrywa kl. IV – I miejsce
– Paulina Pyziak kl. I – I miejsce
– Karolina Betleja kl. O – I miejsce
– Oliwia Kotlarz kl. O – I miejsce
– Remigiusz Bielec kl. O – I miejsce
– Olaf Bielec kl. II – I miejsce
– Anna Pelc kl. I – wyróżnienie
– Natalia Paszko kl. II – wyróżnienie
– Zuzanna Micał kl. O – wyróżnienie
– Karolina Szopiak kl. I – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs pod patronatem pani Anny Komorowskiej:
– Izabela Rydza – dyplom
– Klaudia Pokrywa – dyplom
– Gabriela Uss-Wąsowicz – dyplom
– Gabriela Szalony – dyplom
– Aleksandra Kot – dyplom

Wojewódzki Konkurs Literacki pt. „Kwiatek dla Babci i Dziadka”:
– Klaudia Pokrywa kl. IV – nagroda
– Gabriela Szalony kl. VI – wyróżnienie

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium Burmistrza Głogowa Młp.:
– Wiktoria Golonka kl. IV
– Klaudia Pokrywa kl. IV
– Izabela Rydza kl. IV

 

 

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze w roku szkolnym 2014/15

KLASA I

Noelia Gancarz

Karolina Apanowicz

Anna Pelc

Karolina Szopiak

KLASA II

Paulina Pyziak

Olaf Bielec

Natalia Paszko

KLASA III

Kamil Drozd

KLASA IV

Klaudia Pokrywa

Izabela Rydza

Mateusz Kasiak

Wiktoria Golonka

KLASA VI

Kinga Firlej

 

Powiatowy Konkurs „List do Świętego Mikołaja”:
– Klaudia Pokrywa – I miejsce
– Wiktoria Golonka – wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny w ramach Gminnej Kampanii Profilaktycznej:
– Natalia Budzik (kat. I-III) – I miejsce
– Kamil Drozd (kat. I-III) – wyróżnienie
– Klaudia Pokrywa (kat. IV-VI) – I miejsce

 

Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków ph. „Podróże po Polsce”:
– Paweł Kula (kat. 5-6 lat) – II miejsce
– Noemi Gancarz (kat. 3-4 lat) – III miejsce

 

Wyróżnienie dla Noemi Gancarz w XI Wojewódzkim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”:

Wyróżnienie dla Gabrieli Szalony w Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Jesień, liście i wiatr w poezji”:

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/14

Wyróżnienie Martyny Janczewskiej i Moniki Rusin w Powiatowym Konkursie Literackim

Wyróżnienie Madzi Sobolewskiej i Jaremy Apanowicza w XIII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

III miejsce Karoliny Dulińskiej i Martyny Janczewskiej w Gminno-Parafialnym Konkursie Papieskim

Wyróżnienie Marka Pszonki w Gminno-Parafialnym Konkursie Papieskim

II miejsce Pauliny Pyziak w Gminno-Parafialnym Konkursie Papieskim

I miejsce Klaudii Pokrywy w Gminno-Parafialnym Konkursie Papieskim

V miejsce dziewcząt w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce Madzi Sobolewskiej i III miejsce Kingi Feret w IV Ponadregionalnym Konkursie Pieśni Maryjnej

II miejsce Krystiana Szwedy w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego

7 miejsce dziewcząt i 9 miejsce chłopców w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

Wyróżnienie Oli Tobiasz i Madzi Sobolewskiej w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

II miejsce uczniów z klas I-III w Powiatowych Zawodach Sportowych

I miejsce Karoliny Betleji, Magdy Sobolewskiej i Oli Tobiasz w Finale I Podkarpackiego Konkursu Piosenki Przedszkolnej

Wyróżnienie Gabrieli Uss Wąsowicz w III Gminnym Konkursie Ekologicznym

I miejsce Gabrieli Szalony w III Gminnym Konkursie Ekologicznym

III miejsce dziewcząt w koszykówce

IV miejsce dziewcząt w siatkówce

V miejsce dziewcząt w lekkiej atletyce

Wyróżnienie dla Karoliny Betleji w Gminnym Konkursie Plastycznym – ilustracje do wierszy J. Tuwima (Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp.)

Wyróżnienie dla Magdaleny Sobolewskiej w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym (Rudnej Wielkiej)

Wyróżnienia dla Moniki Rusin i Julii Bieniek w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”

I miejsce Kamili Brody w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”

II etap Konkursu Historycznego – Monika Rusin

II miejsce Krystiana Szwedy w konkursie z języka angielskiego ‚Adventure with English’.

 

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze

Klasa I

Natalia Paszko, Olaf Bielec, Paulina Pyziak

Klasa II

Kamil Drozd

Klasa III

Izabela Rydza, Mateusz Kasiak, Klaudia Pokrywa, Wiktoria Golonka

Klasa IV

Gabriela Uss Wąsowicz

Klasa VI

Monika Rusin

Martyna Janczewska

Kinga Feret

Karolina Dulińska

 

Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny „Ortograficzny Omnibus” – I miejsce Martyna Janczewska

Kuratoryjny konkurs z historii – do II etapu zakwalifikowała się Monika Rusin

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego – do II etapu zakwalifikował się Krystian Szweda

Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej – wyróżnienia dla Kingi Feret, Oli Tobiasz oraz Pauliny Pyziak

I miejsce dziewcząt w turnieju tenisa stołowego

I miejsce dla Kamili Brody w konkursie na szopkę bożonarodzeniową

III miejsce w turnieju koszykówki dziewcząt

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/13

Konkurs poświęcony twórczości Juliana Tuwima

I miejsce Jarema Apanowicz

III miejsce Gabriela Uss Wąsowicz

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego

I miejsce Krystian Szweda

Gminno -Parafialny Konkurs o Janie Pawle II

w kategorii  klas I-III

I miejsce Klaudia Pokrywa

w kategorii klas IV-VI

I miejsce Monika Rusin

II miejsce Martyna Janczewska

III miejsce Kinga Firlej

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze

Klasa I

Kamil Drozd, Marek Pszonka

Klasa II

Klaudia Pokrywa, Mateusz Kasiak, Wiktoria Golonka, Izabela Rydza

Klasa III

Karolina Kędzior, Gabriela Uss Wąsowicz

Klasa V

Martyna Janczewska, Monika Rusin, Kinga Firlej, Karolina Dulińska

Klasa VI

Dawid Selwa, Jakub Brudek

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy w konkursach:

III miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Szopka Betlejemska w Oczach Dziecka”- Monika Rusin

wyróżnienie – Karolina Kędzior

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

dziewczynki – Klaudia Gąsior, Monika Rusin

chłopcy – Bartosz Ostrowski, Dawid Selwa, Jakub Brudek

III miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej – Martyna Janczewska

II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym ph „Wybitni politycy – prezydenci Polski” – Karolina Dulińska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie ph „Różaniec” – Martyna Janczewska

I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym  „Ortograficzny Omnibus” – Martyna Janczewska

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Niektórzy lubią poezję” – Martyna Janczewska

wyróżnienie – Kinga Feret

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2011/12

Gminny konkurs Matematyczny  ,,Super Matematyk”

I miejsce Katarzyna Lampart


XI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny

Wyróżnienie: Martyna Janczewska, Kinga Feret

 

Gminny Konkurs o Janie Pawle II

I miejsce – Gabriela Uss Wąsowicz,

II miejsca: Klaudia Pokrywa, Adam Rydza, Katarzyna Lampart,

III miejsca: Karolina Kędzior, Natalia Kędzior

wyróżnienia: Izabela Rydza, Jakub Brudek, Martyna Janczewska, Klaudia Gąsior, Gabriela Bąk

 

Uczniowie wyróżnieni za I półrocze:

klasa I

Izabela Rydza, Mateusz Kasiak, Klaudia Pokrywa, Wiktoria Golonka

klasaII

Karolina Kędzior, Gabriela Uss Wąsowicz

klasa III

Kinga Firlej

klasa IV

Kinga Feret, Krystian Szweda, Martyna Janczewska, Monika Rusin

klasa V

Bartosz Ostrowski, Dawid Selwa, Jakub Brudek

klasa VI

Katarzyna Lampart, Natalia Kędzior, Gabriela Bąk

Grudzień 2011

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przechodni

II miejsce zajęli chłopcy kl. IV-VI

Jako jeden z najlepszych strzelców turnieju wyróżniony został Adam Brudek

Międzyszkolne zawody sportowe dziewcząt- rywalizacja rzędów

II miejsce zajęły dziewczęta kl. IV-VI

Listopad 2011

VIII Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”

III miejsce zajęła
Monika Rusin- kl. IV

Gminny Konkurs Recytatorski ” Niektórzy lubią poezję”

II miejsce zajęła
Martyna Janczewska- kl IV

Wyróżniona została
Gabriela Bąk- kl. VI

Gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

V miejsce-  kl. IV-VI (dziewczęta)
IV miejsce- kl. IV-VI (chłopcy)


Gminny Konkurs „Ortograficzny Omnibus”

Wyróżniona została
Martyna Janczewska- kl. IV

Konkurs plastyczny „Żyj zdrowo- kolorowo”

Wyróżniona została klasa I

 

Październik 2011

Powiatowy festiwal Pieśni religijnej ” Śpiewem uwielbiajmy Pana”

Wyróżnienie w kategorii zespół otrzymały:

Katarzyna Lampart,
Gabriela Bąk,
Natalia Dulińska,
Natalia Kędzior

Wyróżnienie w kategorii solistek otrzymała:
Katarzyna Lampart- kl. VI

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2010/11

Turniej „Baw się razem z nami”

Uczniowie kl I-III:
II miejsce na szczeblu gminy i awans do zawodów powiatowych
V miejsce na szczeblu powiatowym

Chłopcy kl V-VI:
Czwórbój lekkoatletyczny
III miejsce w gminie

Konkurs języka polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

laureatki:
Marcelina Mierzwa
Weronika Wilczyńska

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego

II miejsce – Marcelina Mierzwa
III miejsce – Weronika Wilczyńska

Gminny Konkurs o Papieżu Janie Pawle II

turniej wiedzy:
I miejsce – Weronika Wilczyńska

kategoria plastyczna:
nagroda – Monika Rusin
wyróżnienie – Kinga Feret

kategoria literacko-plastyczna:
nagroda – Michał Mierzwa, Natalia Kędzior

Gminny Konkurs Ortograficzny ph. „Ortograficzny Omnibus”

I miejsce – Weronika Wilczyńska
wyróżnienie – Marcelina Mierzwa

„Literatura i Dzieci” – tematyka U Ś M I E C H (eliminacje gminne)

w recytacji klas IV-VI:
I miejsce – Marcelina Mierzwa – kl. VI
II miejsce – Weronika Wilczyńska – kl. VI
III miejsce – Gabriela Bąk – kl.V

w recytacji klas I-III:
II miejsce – Martyna Janczewska
III miejsce – Kinga Feret
wyróżnienie – Monika Rusin

w kategorii piosenki klas IV-VI:
I miejsce – zespół w składzie: Gabriela Bąk, Natalia Dulińska, Katarzyna Lampart, Weronika Wilczyńska

w kategorii piosenki klas I-III:
III miejsce – zespół w składzie: Martyna Janczewska, Monika Rusin, Gabriela Uss Wąsowicz

„Literatura i Dzieci” -tematyka U Ś M I E C H (eliminacje powiatowe)

I miejsce – Marcelina Mierzwa
II miejsce – Kinga Feret
III miejsce – zespół wokalny klas IV-VI

„Literatura i Dzieci” -tematyka U Ś M I E C H (eliminacje wojewódzkie)

III miejsce – Kinga Feret

Wojewódzki Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Kolędnicy Wędrownicy”

Nagroda dla Karoliny Dadasiewicz kl. VI

Turniej Piłki Halowej Chłopców o Puchar Przechodni

Drużyna chłopców – II miejsce

Konkurs Plastyczny „Reading Zone” na ilustrację do książki w języku angielskim

Natalia Kędzior i Katarzyna Lampart kl. V – otrzymały certyfikaty uczestnictwa

Gminny Konkurs Historyczny ph. „Cud nad Wisłą w oczach potomnych” w kategorii plastycznej

Nagroda Specjalna – Weronika Wilczyńska kl. VI

Ogólnopolski Konkurs „Grunwald 1410”

Marcin Rusin – na 2034 uczestników z całej Polski zajął XI miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze humorystyczne”

II miejsce – Wiktoria Golonka
wyróżnienie – Izabela Rydza

Gminny Konkurs Recytatorski ph. „Niektórzy lubią poezję”

II miejsce – Marcelina Mierzwa kl. VI

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ph. „Różaniec”

I nagroda – Michał Mierzwa – kl.V
III nagroda –Katarzyna Lampart – kl.V
wyróżnienia: Michał Bachórz – kl.V , Klaudia Gąsior – kl.IV

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”

wyróżnienie – Bartłomiej Szalony – kl. VI

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2009/10

Konkurs plastyczno-techniczny „Różaniec”

I miejsce – Izabela Rydza (kl „0”)
I miejsce – Kinga Feret (kl II)
II miejsce – Jakub Tobiasz (kl II)
III miejsce – Martyna Janczewska (kl II)

Powiatowy Festiwal Pieśni Religijnej

II miejsce – Ewa Chrapacz (kl V) – kategoria soliści
III miejsce zespół w skladzie N. Dulińska,G. Bąk, K. Lampart, E. Chrapacz

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
„Z poprawną ortografią na co dzień”

Udział uczniów z klas II, III i V

Konkurs Recytatorski „Nasz kraj – nasza Ojczyzna”

III miejsce – Izabela Rydza (kl „0”)

Międzygminny konkurs „Muzyczny show dla każdego”

II miejsce – E.Chrapacz (klV)
wyróżnienie – M.Rusin (klII)

Gminny Konkurs Ortograficzny

wyróżnienie – W. Wilczyńska (klV)

Gminny Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję”

wyróżnienie – G. Bąk (kl IV), M. Mierzwa (klV)

Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Glogowa Młp.

I miejsce – M. Mierzwa – 50m stylem grzbietowym
I miejsce – M. Mierzwa – 50m stylem dowolnym
I miejsce – M. Gąsior – 50m stylem grzbietowym
II miejsce – W. Wilczyńska – 50m stylem grzbietowym
III miejsce – E. Chrapacz – 50m stylem grzbietowym

Gminny Konkurs Historyczno-Plastyczny na najoryginalniejszą widokówkę okolicznościową ph. „Grunwald 1410-2010”

wyróżnienie – W. Wilczyńska

Konkurs poetycki „Tworzyć, wierszować, rymować każdy może…”

wyróżnienie – W. Wilczyńska

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju la. Dziewcząt

III miejsce

Zawody Pływackie w kategorii V-VI klas stylem dowolnym

II miejsce – W. Wilczyńska

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się razem z nami”

II miejsce (w kat. klas II i III)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się razem z nami”

II miejsce (w kat. klas II i III)

Konkurs Humanistyczny „Jagilellonowie – Grunwald 1410-2010”

I miejsce M. Mierzwa (kl. V)

Ogólnopolski Konkurs na opracowanie projektu plastycznego „Zmieniamy świat na lepsze z Zabadellą”

Główna nagroda (uczniowie kl. II i III)

Gminny Konkurs Prymasowski

I miejsce – M. Janczewska (kl. II)

Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach Gminnej Kampanii Profilaktycznej

Wyróżnienia dla kl I-II, V i VI

Copyright © Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej